
Секатор косий зріз Ø45 мм, телескопічні ручки 680-1005мм, Verano (71-839)
1 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 71-839
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дворучний секатор довжиною 1005мм Verano 71-839 призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів.
Верхнє робоче лезо з високовуглецевої сталі SK5 з PTFE покриттям проти налипання. Важільний механізм працює як храповий механізм для посилення різу. Косий зріз. Діаметр зрізу до 45 мм. Алюмінієві полегшені рукоятки. Гумові накладки знижують появу втоми в процесі роботи. Телескопічний механізм дозволяє продовжити рукоятки з 680 до 1005 мм та дістатись у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально.
Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів, а також використовувати при зборі врожаю фруктів.
| Особливість | телескопічні ручки |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | товстих гілок, живих гілок, формування форми крони |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 45 мм |
| Довжина | 680-1005 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина леза | 80 мм |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 1005 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 65 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

