
Алмазний диск по кераміці СУХИЙ рез Ø125х22.2мм Extra-Ceramics Дніпpo
546 ₴
- В наявності
- Код: DA-0125
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск Дніпpo 125 22.2 «Екстра-Кераміка» володіє самим чистим різом в Україні та відрізняється найбільшою щільністю. Підвищений ресурс +40% забезпечується завдяки використанню інноваційної технології HOT PRESS. Також варто відзначити підвищену концентрацію алмазного зерна, яка тепер становить 33%.
Сферою використання такого диска є різання керамограніта, керамічної плитки, граніту, бетону, мармуру, тротуарної і декоративної плитки.
| Зовнішній діаметр | 125 |
| Внутрішній діаметр | 22,2 мм |
| Товщина | 1,4 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Кераміка, Керамограніт, Мармур |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Диск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴




