
Секатор косий зріз Ø45мм, зубчатий механизм, телескопічні ручки 700-950мм, VERANO (71-836)
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71-836
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дворучний секатор довжиною 700 мм призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо з сталі 65Mn з PTFE покриттям проти налипання. Нижнє опорне лезо з сталі 65Mn хромоване.
Косий зріз діаметром до 45 мм. Подвійний зубчастий механізм лез працює як храповий механізм для посилення різу. Ручки алюмінієві, телескопічний механізм подовження, кнопкові фіксатори. Довжина секатора в розкладеному стані до 950 мм. Телескопічні ручки дозволяють дістатися у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально. Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів, а також використовувати при зборі врожаю фруктів.
Для обрізання живих гілок, товстих гілок, збір врожаю
- Матеріал ручки алюміній
- Матеріал леза сталь
- Зріз косий
- Особливість телескопічні ручки
- Діаметр зрізу 45 мм
- Довжина 700-950 мм
- Тип секатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.36 кг |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 950 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴








