
Степлер електричний 1000Вт, Дніпpo (ES-16)
1 799 ₴
- В наявності
- Код: ES-16
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТЕПЛЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ ES-16
За допомогою такого інструменту Ви швидко і ефективно закріпіть робочий матеріал до необхідної поверхні.
ОСОБЛИВОСТІ
- система оптимального охолодження;
- захист від випадкового пострілу скоб;
- для скоб шириною 11,3 мм і довжиною до 16 мм;
- для цвяхів діаметром до 2 мм та довжиною до 16 мм.
ПРОДУКТИВНІСТЬ
- потужність інструменту становить 1000 Вт;
- 20 ударів за хвилину;
- регулювання сили удару для оптимальної роботи.
ЕРГОНОМІКА
- прогумована рукоятка для зручної роботи;
- зручний і надійний магазин для скоб або цвяхів;
- пылезащищенная кнопка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Довжина скоби | 16 мм |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Довжина цвяха | 16 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кріпильний засіб | Скоби, цвяхи і штифти |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Набір насадок | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





