
Дриль акумуляторний 20V, 1 АКБ, з аксесуарами, у кейсі Vorhut (34-120)
3 900 ₴
- В наявності
- Код: 34-120
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Модель в сучасному дизайні відрізняється збалансованим центром маси, ергономічною рукояткою та прогумованою клавішою запуску. Крутний момент 35 Нм, підсвітка, з аксесуарами (6 шт свердел, 6 шт викрутних насадок), одна батарея 1,5 Агод Li-on, кейс.
Акумуляторний дриль призначений для свердління отворів у деревині, пластику, металі, а також загвинчування або викручування кріплення.
Модель VC20L призначена для професійного використання й обладнана літій-іонною акумуляторною батареєю, напругою 20 В для
максимальної ефективності двигуна, який здатний створювати максимальний момент у 35 Нм.
Новий сучасний дизайн вирізняється збалансованим центром маси, ергономічною ручкою та прогумованою клавішею запуску.
| Патрон | швидкозатискний |
| Комплектація | перфоратор + комплектуючі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мах. діаметр отворів у металі | 10 мм |
| Мах. діаметр отворів у дереві | 20 мм |
| Робочий діапазон патрона | 2,5-13 мм |
| Частота обертання | 1400 об./хв |
| Режим роботи | свердління безударне, загвинчування/відгвинчування |
| Живлення | акумулятор |
| Тип | дриль |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 3 900 ₴







