
Циркулярна пила з кріпленням до столу 2300Вт, Ø235мм, Дніпpo (CS-235 IN)
7 917 ₴
- В наявності
- Код: CS-235 IN
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Циркулярна пила 2300Вт, Ø235мм, Дніпро-М (CS-235 IN)
Продуктивність
Потужність інструменту становить 2300 Вт, що дозволяє з легкістю справлятися з розпилом найбільш твердих заготовок. Максимальна глибина різу під кутом 90° – 85 мм.
Вибір професіоналів
- диск серії Ultra в комплекті;
- точна і стабільна робота за рахунок потовщеною (4 мм) алюмінієвої платформи;
- можливість кріплення до столу за рахунок спеціальних затискних струбцин;
- плавний пуск;
- наявність розклинюючого ножа для запобігання затиснення дошки під час розпилу;
- точна розмітка.
Ергономіка і комфорт
- ергономічна додаткова ручка;
- можливість підключення пилососа для видалення будівельного сміття;
- мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без подовжувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 85 мм |
| Діаметр диска | 235 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність двигуна подачі | 2.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 4300 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2.3 |
- Ціна: 7 917 ₴









