
Лопата автомобільна, 585x210mm, з чохлом Strand Pro (2172165SP)
595 ₴
- В наявності
- Код: 2172165SP
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Багатофункціональна саперна лопатка 2172165SP від Strand Pro є найкращим рішенням для здійснення підкопів. З її допомогою Ви зможете легко відкопати свій автомобіль від снігу або бруду, спорудити бруствер для захисту багаття від вітру, запакувати намет і виконати багато інших завдань.
Наконечник лопатки виготовлений із високоміцного металу, що гарантує надійність інструмента та дає змогу справлятися робити підкоп навіть у твердому ґрунті.
Лопатка постачається в спеціальному полотняному мішку, що сприяє безпечному зберіганню та зручному транспортуванню інструмента
| Розмір | 210*590 мм |
| Матеріал наконечника | металевий |
| Матеріал ручки | метал |
| Чехол | полотняний мішок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.95 кг |
| Довжина рукоятки | 590 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 210 мм |
- Ціна: 595 ₴

