Лопата штикова автомобільна зварна/ручна зварювання робочої частини та держака/довжина 81 см
Підходить для людей, які люблять походити з металошукачами. Легка конструкція, гостра заточування, яка дає змогу з легкістю перерізати коріння дерев. Ще плюсом є ручка завдовжки 52 см, яка дає змогу спиратися на неї під час руху, також копати однією рукою.
Легко влізає в будь-який багажник. На всяк випадок, взимку теж може стати в пригоді, щоб відкопатися від снігу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль |
| Вага | 1.68 кг |
| Довжина леза | 0.29 мм |
| Довжина рукоятки | 0.55 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 0.19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




