
Лопата совкова з металевою ручкою 122см, Hilfmann (H6217)
838 ₴
- В наявності
- Код: H6217
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Одним із основних садових інструментів, необхідних при роботі в саду, є міцна та міцна металева лопата.
Лопату HILFMANN можна використовувати універсально: для перевалки піску, ґрунту та інших сипучих матеріалів у саду або на будмайданчику. Міцна лопата з прямою ручкою - ідеальний інструмент для роботи в господарстві та на присадибній ділянці. Металева ручка доповнена зручною пластиковою ручкою, що полегшує використання інструменту. Лезо повністю виготовлене з високоякісного металу та має порошкове покриття для захисту від корозії. Ручка металева вкрита гумою. Зверху також пластикова ручка з ребрами жорсткості виключає деформацію пластмаси.
Дана лопата має бортики по обидва боки, що дозволяє легко вантажити сипучі матеріали і поглиблення має форму плавного спуску, що зменшує налипання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilfmann |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 240 мм |
- Ціна: 838 ₴


