
Магнітний кутник для зварювання Дніпpo (MW-99)
159 ₴
- В наявності
- Код: MW-99
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Магнітний кутник MW-99 використовується з різними матеріалами: круглою й прямокутною трубою, профілями, смугою, листовими та іншими видами металів.
Особливості
- легке встановлення та зняття вугільника з приварених деталей;
- продумана форма забезпечує 5 різних кутів позиціювання: 15o, 60o, 90o, 120o, 165o;
- підходять як для професійної діяльності, так і для дрібних побутових робіт;
— невелика вага та габарити забезпечують комфортне транспортування.
Призначення
- використовується для кріплення двох стикувальних елементів, звільняючи зварника від потреби утримувати один із них;
- збільшення точності зварювального шва завдяки чіткій фіксації робочих деталей;
- мінімізація трудоват;
— можливість фіксації деталей, розташованих у різних площинах.
Сфера застосування
Крім зварювальних робіт, магнітний кутник MW-99 може бути використаний під час розмітки та різання сталевих елементів, міцно утримуючи їх за місцем встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид магніту | Постійний |
| Максимальне утримуюче зусилля | 11 кг |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Мінімальне утримуюче зусилля | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Кути утримування | 60°, 30°, 45°, 135°, 90° |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Основні атрибути | |
| Допустиме струмове навантаження | 300 А |
| Магнітна клема | Так |
| Обгумовані ручки | Так |
- Ціна: 159 ₴



