
Скрепер на колесах для прибирання снігу 630мм, дворучний (1539-МК)
1 975 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1539-МК
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скрепер для снігу 1539-М
- Оцинковане корито
- Дуже щільна оцинкувка на кориті
- П-подібна металева ручка
- Прогумованиа ручка
- Ширина 630 мм
- Регулювання на обидві сторони
Лопата спеціально розроблена для полегшення процесу прибирання від снігу вулиць і прилеглих територій, заміських ділянок і дворів. Конструкція скрепера проста та надійна. Ківш лопати за допомогою кронштейнів встановлюється на раму, обладнану колесами. Конструкція виробу дає змогу змінювати нахил і висоту ручки для зручності керування лопатою.
Зусилля під час прибирання снігу знижуються. Завдяки спеціальному куту ковша лопата не врізається в сніг під час руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Довжина леза | 630 мм |
| Довжина рукоятки | 1400 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴







