
Лопата совкова глибока суцільнометалева 120см, Hilfmann (H6293)
872 ₴
- В наявності
- Код: H6293
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Совкова лопата Hilfmann H6293 має універсальне призначення. Клинок виготовлений за формою ковша, що дозволяє виконувати різні роботи з сипучими матеріалами (зерно, вугілля, земля, щебінь, пісок та ін.), для приготування розчинів (бетон) та внесення добрив.
Клинок має вигнуту форму, завдяки чому характеризується відмінною вантажопідйомністю. Працювати з інструментом легко, оскільки ручка – пряма, що дозволяє тримати поставу у правильному положенні.
Металева ручка має пластикове покриття, що запобігає замерзанню рук в холодну пору року.
Робоча частина лопати Hilfmann захищена від появи корозії, оскільки виготовлена із міцного металу з порошковим покриттям.
Наявність бортиків з обох боків лопати дозволяють легко працювати з сипучими матеріалами.
Переваги совкової лопати Hilfmann:
- ергономічна форма інструменту
- матеріали виготовлення - високоміцний метал, якісний пластик
- ковш має бортики та заглиблення у формі "плавного спуску"
- сипучі матеріали не розсипаються і не налипають (завдяки спеціальній формі лопати)
- висока вантажопідйомність
- європейська якість зборки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilfmann |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 260 мм |
- Ціна: 872 ₴







