
Лопата совкова, ручка з фібергласу, 1050 мм INTERTOOL (FT-2014)
545 ₴
- В наявності
- Код: FT-2014
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Совкова лопата INTERTOOL FT-2014 буде корисна і з будівельною метою. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата витримує надзвичайні зусилля, а сипкі матеріали не розсипаються завдяки загнутим краям лотка лопати.
Особливості FT-2014:
- Міцна та надійна лопата, справляється з найважчими роботами
- Зручна форма «американка», завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні та менше втомлюється
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
Надійна й безпечна робота
Двокомпонентна ручка з фібергласу (скловолокна) міцна та стійка до підвищених навантажень. Держак має невелику вагу та не схильний до появи іржі, а холодної пори забезпечує термозахист рук.
Надійна фіксація держака та ковша гарантує безпеку застосування. Робоча частина виготовлена із загартованої сталі з антикорозійним покриттям, що вбереже лопату від появи іржі.
Зручність і комфорт
Вигнута форма держака та леза дають змогу докладати менше зусиль, ніж зазвичай. Ви менше втомлюєтеся й нагинаєтеся в процесі. Працювати з такою лопатою зручніше й ефективніше, у народі її називають «американка».
Для максимального комфорту передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Довжина леза | 282 мм |
| Довжина рукоятки | 1050 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 232 мм |
- Ціна: 545 ₴





