
Компресор 2 циліндри, 50 л, 420 л/хв, 10 Атм INTERTOOL (PT-0007)
10 400 ₴
- В наявності
- Код: PT-0007
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор PT-0007, класичної конструкції модернізований для підвищення якості виконуваних робіт.
Надійний однофазний двигун із примусовим охолодженням, поршневий блок із якісних матеріалів, товстостінний ресивер 2,5 мм дають змогу використовувати компресор в автомайстернях, малярних цехах. Мобільний і захищений спеціальним кожухом компресор легко транспортувати. У конструкції передбачений зливний клапан для видалення конденсату. За допомогою редуктора в парі з манометрами легко адаптувати тиск повітря відповідно до вимог робочого інструмента.
- Рівень шуму 93 дБ
- Тип масляний
- Тип двигуна асинхронний однофазний
- Кількість циліндрів 2
- Напруга живлення 230 В
- Потужність 3 кВт
- Робочий тиск 10 атм.
- Об'єм ресивера 50 л
- Продуктивність 420 л/хв
- Тип приводу коаксіальний
- Кількість манометрів 2 од.
- Діаметр шланга 6-8 мм
- Гарантія 12 міс.
- Вага 39,000 кг
- Об'єм 0,186480 куб.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Продуктивність компресора | 420 літр/хв |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴





