
Алмазний диск Ø230мм, посадка 25,4 (адаптер 22.2) СУХИЙ рез Extra-Ceramics, Дніпpo
1 197 ₴
- В наявності
- Код: DA-0230
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний витратний матеріал відрізняється комфортним робочим процесом, чітким і акуратним результатом. Алмазні диски Дніпро-М призначені для роботи з кутовими шліфувальними машинами, а також плиткорезами. Цим колам під силу виконати рез самих різноманітних будівельних матеріалів.
Для роботи з ріжучими електроінструментами відмінно підійдуть алмазні диски Дніпро-Му наступних типів: сегмент, турбоволна, глибокий рез та плитка.
Типы алмазных дисков Дніпро-М:
С помощью такого диска Вы быстро и эффективно справитесь с резкой различных видов плитки, керамогранита, бетона, мрамора и гранита. Впервые в Украине алмазный диск имеет повышенную концентрацию алмазного зерна 33%. Кроме того, здесь используется инновационная технология HOT PRESS, которая дает +40% к ресурсу диска.
Отличается наибольшей тонкостью и самым чистым резом, что позволяет резать керамогранит без воды.
Для роботи з ріжучими електроінструментами відмінно підійдуть алмазні диски Дніпро-Му наступних типів: сегмент, турбоволна, глибокий рез та плитка.
Типы алмазных дисков Дніпро-М:
С помощью такого диска Вы быстро и эффективно справитесь с резкой различных видов плитки, керамогранита, бетона, мрамора и гранита. Впервые в Украине алмазный диск имеет повышенную концентрацию алмазного зерна 33%. Кроме того, здесь используется инновационная технология HOT PRESS, которая дает +40% к ресурсу диска.
Отличается наибольшей тонкостью и самым чистым резом, что позволяет резать керамогранит без воды.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Мармур, Кераміка, Штучний камінь, Тротуарна плитка, Бетон, Керамічна плитка, Граніт, Керамограніт, Плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴




