
Скрепер для прибирання снігу 870мм, дворучний 1539-М
2 800 ₴
- В наявності
- Код: 1539-М
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скрепер для снігу 1539-М
- Оцинковане корито
- Завальцьована окантовка зовнішньої робочої крайки
- П-подібна металева ручка
- Прогумований держак
- Ширина 870 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 0.45 мм |
| Довжина рукоятки | 1.4 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 0.87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



