
Кутова шліфмашина Ø125mm, 900т, Vorhut (34-041)
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 34-041
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
утова шліфувальна машина Vorhut VAG90 – модель, яка поєднує в собі оптимальне співвідношення потужності, ваги та мобільності. Конструкція шліфмашини сприяє зручній та надійній роботі, навіть однією рукою. Інструмент ідеально підходить для виконання різу на висоті та використання у важкодоступних місцях.
Низький рівень шуму та вібрації, двопозиційне розташування додаткової рукоятки, мінімізує втому під час шліфування. Дана модель – вдалий вибір для домашнього використання: ремонту, роботи на дачі та в гаражі. Кутова шліфмашинка Vorhut з легкістю ріже арматуру до 14 мм, листовий метал до 3 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки. Також вона впорається зі шліфуванням металу щіткою або торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості. Пилозахисні підшипники типу RS та компаундна заливка контактної зони колектора захищають інструмент від пошкоджень пилом та дрібними частинками, які потрапляють в конструкцію під час роботи.
| Потужність | 900 Вт |
| Частота обертів | 11000 об/хв |
| Мах. діаметр кола | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22,2 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 900 ₴
