
Набір головок TORX, тип Е (4-24) FORCE (FK-4158)
650 ₴
- В наявності
- Код: FK-4158
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок FORCE FK-4158 розмірами Е4,5,6,7,8; Е10,11,12,14; Е16,18,20,22,24, із сталі CrV, - змінні насадки для електричних та пневматичних гайковертів. Вони знадобляться для монтажу та демонтажу кріпильних елементів. Головки витримують високі динамічні навантаження, тому підходять для інтенсивної експлуатації на будівельному майданчику, в автомайстерні та слюсарному цеху.
Особливості
- 14 предметів - Форма профіля: Е-профіль - Квадрат: 1/2", 1/4", 3/8" - Розмір профілей: Е4,5,6,7,8; Е10,11,12,14; Е16,18,20,22,24 - На планціХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Квадрат | 1/4", 1/2", 3/8" |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 4 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



