
Паяльник для пластикових труб, 4 насадки, 860Вт, Dnipro-M (PW-86)
1 749 ₴
- В наличии
- Код: PW-86
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Паяльник для пластикових труб Dnipro-M PW-86 – універсальний електроприлад для з'єднання пластикових труб шляхом зварювання. Необхідний інструмент для монтажу систем водопостачання, опалення та подачі повітря, в тому числі у важкодоступних місцях.
Потужність
Потужність інструменту складає 860 Вт. До температури 270°C насадки паяльника нагріваються усього за 3 хвилини. Терморегулятор дозволяє точно виставити необхідну температуру та підтримувати її при тривалій роботі.
Насадки
Насадки паяльника (20, 25, 32, 40 мм) мають високу теплопровідність, відмінно накопичують та віддають тепло під час зварювання. Подвійне тефлонове покриття та точна геометрія насадок забезпечують високу якість зварювальних робіт. Ресурс експлуатації насадок при дотриманні умов експлуатації – більше 250 зварювань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 40 мм |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 1 749 ₴





