
Пила торцювальна Ø250мм, циркулярна комбінована 1800Вт, Procraft CMS25
10 800 ₴
- В наличии
- Код: CMS25
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Стаціонарна циркулярна-торцювальна пилка Procraft CMS25 ― це універсальний інструмент, який сподобається не тільки професійним майстрам, а й аматорам. Даний інструмент в собі поєднує абсолютно всі важливі функції, які має в собі торцювальна і настільна пила.
Апарат може застосовуватися для такого типу розпилу:
- прямого;
- комбінованого;
- косого.
Переваги та особливості Procraft CMS25
Інструмент купують для того, щоб виконувати заготовки з дерева, різних м'яких металів і пластику. Для зручності під час роботи в інструменті присутній мішок для пилу, а також можливість, що дає змогу під'єднувати апарат до пилососа.
Пила Procraft CMS25 має поєднану конструкцію, яка дає змогу істотно заощадити простір для роботи і робить цю модель інструменту чудовим рішенням для маленьких майстерень.
Апарат для розпилу має такі особливості:
- комфортне управління інструментів: елементи управління на апараті розташовані поруч із рукояткою, що дає змогу операторові максимально швидко вмикати й вимикати пилу, а також регулювати швидкість роботи;
- чистота на робочому місці: інструмент має спеціальну систему з видалення пилу з можливістю підключення до пили пилососа. Усе це дає змогу оператору домогтися максимальної чистоти на своєму робочому місці та захищає легені людини від впливу дрібних частинок пилу;
- безпека під час транспортування: для безпечного зберігання інструменту і його комфортного транспортування пильний диск закритий спеціальним кожухом.
Якщо ви не знаєте, де придбати Procraft CMS25, зробити ви це зможете у нас. Нижче ми розповімо докладніше про те, як це зробити швидко і без проблем.
-
Рівень звукового тиску LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А
-
Рівень звукової потужності LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Глибина різу 40 мм
-
Вібрація 1,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Максимальний різ 0° х 0° - 120х75 мм; 0° х 45° - 120х50 мм; 45° х 0° - 90x75 мм; 33° х 25° - 60x35 мм; 60° х 25° - 85x35 мм
-
Захист від випадкового включення Є
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 40 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 10 800 ₴







