
Ліжко-розкладачка похідне, сталь, 195х66х42см СИЛА (960777)
2 080 ₴
- В наличии
- Код: 960777
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розкладачка СИЛА (960777) стане надійним місцем відпочинку вдома, на дачі чи в поході. Сталевий каркас з профілем 25*25мм, 0,7 мм витримує навантаження до 120 кг, забезпечуючи стабільність та довговічність конструкції.
Тканина з щільного 600D поліестеру приємна на дотик, легко очищується. Стійка до зношування, прямимих сонячних променів, перепадів температур та високої вологості.
Завдяки розмірам 195×66×42см розкладачка підходить як для короткого відпочинку, так і для повноцінного сну, даруючи комфорт і тепло у будь-яких умовах.
Характеристики:
- Матеріал корпуса: сталь
- Профіль каркасу: 25 мм
- Матеріал тканини: 600D поліестер
- Макс. навантаження: 120 кг
- Вага: 7,3 кг
- Розміри: довжина-195см× ширина-66см×висота-42см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная профильная труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 7.3 кг |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 195 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 080 ₴
