
Сучкоріз площинний Ø40мм, з храповим механізмом і телеск. ручками (700-1030мм) INTERTOOL (FT-1118)
745 ₴
- В наличии
- Код: FT-1118
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Сучкоріз площинний INTERTOOL (FT-1118)
Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор – ідеальний варіант для обрізання товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі будь-якого садівника. Робота стає набагато легше завдяки потужним лезам з високолегованої сталі з п'ятиступінчатим храповим механізмом. Ріже живу товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль.
ЕФФЕКТИВНА РОБОТА
Храповик збільшує докладені зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтесь і швидше впораєтеся з роботою. Працювати з сучкорізом дуже просто! Підійде також для обрізання дерев на висоті – довжина сучкоріза регулюється телескопічними ручками (максимальна довжина - 1030 мм). Легкі алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищують міцність всієї конструкції. Комфорт під час роботи також забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
- Функція підключаення храпового механізму
- Лезо – високовуглецева сталь SK-5 з покриттям ANTISTICK
- Рукоятки з комбінованого матеріалу: алюміній + гумові накладки
- Телескопічні ручки 700-1030mm
- Діаметр різу до 40 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.7 кг |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Общая длина | 1030 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 745 ₴





