
Лопата оцинкована для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88007Y)
800 ₴
- В наличии
- Код: 88007Y
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата алюмінієва для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88007Y)
Лопата виготовлена з оцинковки товщиною 1,8 мм із спеціальним сплавом, використовується для розчистки снігу на великих територіях. Також підходить для переміщення, навантаження, зберігання зерна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YAPARLAR |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Длина рукоятки | 1500 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Снегоуборочная |
| Ширина лезвия | 47 мм |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴




