
Секатор-режак контактный 200мм, Ø25мм, на красных ручках PROFI (1393)
480 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1393
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
До вашої уваги секатор для тих, хто шукає Центроінструмент 1393. Абосолютний аналог на вигляд. Але по якості збірки, то буде краще. Немає люфта на з'єднаннях, дуже гостре і міцне лезо SK5 (перевіряли монетою) і безшумний хід ручок.
Призначений для проріджування плодових дерев у домашньому саду. Має гостре і міцне лезо. Міцна вуглецева інструментальна японська (реально) сталь SK5 Він пройшов спеціальну термічну обробку, щоб зробити його липким і міцним, надавши йому міцну та гостру ріжучу кромку з ідеальним кутом різу. Крім того, ширина леза біля герметичного болта збільшена, щоб не пошкодити матеріал, який ріжеться. Поверхня леза оброблена високоякісним фтором для запобігання утворенню смоли. Природне відчуття рівноваги. З огляду на різні можливості обробки, ми приділяємо особливу увагу балансу між лезом, ручкою та дизайном. Він природно і легко якби влипає в ваші руки, що робить його зручним у використанні навіть під час тривалої роботи. Виготовлений з ударостійкого лиття під тиском алюмінію. Крім того, увігнута форма ручок запобігає зіскользуванню рук під час різання.
Легко відкривається одним стисканням! Амортизація при різанні. Стопор в один дотикОсновні особливості:
- Суцільнометалевий посилений секатор-різак
- Діаметр різу, мм: до 25
- Німецький тип Лонге
- Японські традиції якості
- Прецизійна заточка леза-гільйотини
- Розподілене зусилля в роботі знижує навантаження на руку
- Ергономічні ручки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 0.35 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴







