
Секатор 560мм, зріз косий Ø32мм, важільний механізм VERANO (71-830)
1 380 ₴
- В наличии
- Код: 71-830
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довжина секатора 560 мм. Верхнє лезо виготовлено зі сталі SK-5 з покриттям "проти налипання" чорного кольору. Нижнє лезо виготовлено зі сталі S50C та нікельоване (зазвичай нікелем покривають леза професійних секаторів), має зубчастий край для фіксації гілки в процесі різу.
Зріз косий. Максимальний діаметр зрізу до 32 мм. Підсилення різу відбувається за допомогою важілю (спрощеного варіанту храпового механізму). Рукоятки з міцного та легкого фібергласу чорного кольору. Вага інструмента всього лише 820 г. Секатор призначений для роботи зі зростаючими гілками.
| Для обрізання | живих гілок, товстих гілок, твердих і м'яких порід дерев |
| Матеріал ручки | фіберглас |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Особливість | важільний механізм |
| Діаметр зрізу | 32 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 560 мм |
| Максимальный диаметр реза | 32 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴
