
Гілкоріз контактний Ø40mm, з телескопічними ручками (680-1020мм) INTERTOOL (FT-1116)
590 ₴
- В наличии
- Код: FT-1116
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
INTERTOOL FT-1116 Цей гілкоріз обладнаний редуктором, який у два рази збільшує ріжуче зусилля! Завдяки цьому він без особливих зусиль впорається з гілками діаметром до 40 мм.
Ручки телескопічні й розкладаються до 1 метра, тим самим роблять важіль на зріз більш потужним при менших силових витратах зі сторони садівника. Дозволяють дотягнутися до важкодоступних місць всередині крони.
ЕФЕКТИВНА РОБОТА
Саме лезо з гострою заводський заточкою, не стирається й здійснює швидкий різ. Гілки не зісковзують з ріжучої площини, завдяки рифленій сталевий поверхні нижнього упорного леза. Цей секатор для гілок при своїх значних габаритах дуже легкий, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться й не деформується завдяки ребрам жорсткості на телескопічних ручках. Комфорт при роботі забезпечать також зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
ПЕРЕВАГИ:
- Сталеве потужне лезо у поєднанні з силовим редуктором в один жим впорається з деревиною до 40 мм
- Садовий секатор великий, але при цьому не навантажує м'язи.
- Телескопічні легкі алюмінієві ручки дозволяють працювати на висоті та не втомлюватися
- Легко впорається з гілками всередині крони й поблизу стовбура
- Розмір гілкоріза регулюється шістьма положеннями
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Общая длина | 1020 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 590 ₴






