
Сучкоріз контактний Ø40мм, ручки 730мм Intertool (FT-1112)
540 ₴
- В наличии
- Код: FT-1112
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Сучкоріз контактний INTERTOOL FT-1112
Цей гілкоріз без особливих зусиль справляється з жорсткою, твердою деревиною. Обладнаний редуктором, який збільшує ріжуче зусилля в декілька разів! Завдяки цьому він впорається з гілками діаметром до 40 мм.
ЕФЕКТИВНА РОБОТА
Не зважаючи на свої значні габарити, сучкоріз не втомлює, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках. Сам секатор сучкоріза з гострою заводською заточкой, не стирається і виконує швидке, потужне різання. Виготовлений з високоякісної сталі, довго лишається гострим і не схильний до руйнування. Гілки не зісковзують з ріжучої площини завдяки рифленій сталевій поверхні нижнього опірного леза. Комфорт в роботі забезпечать зручні шорсткуваті ручки. Вони не дозволять руці ковзати і гарантують надійний хват. Візьміть в руки цей садовий інструмент, відріжте гілку і Ви відчуєте наскільки це просто!
ПЕРЕВАГИ:
- Сталеве потужне лезо у поєднанні з силовим редуктором в один жим впорається з сухою й жорсткою деревиною;
- Сучкоріз потужний, але при цьому не навантажує руки
- Легкі алюмінієві ручки не дадуть втомитися під час тривалого обрізання гілок
- Легко впорається з важкодоступними гілками всередині крони і поблизу стовбура
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.18 кг |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Общая длина | 730 мм |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 540 ₴






