
Ножиці садові телескопічні ручки (660-900мм), регульовані леза 250ммх3,5мм, VERANO (71-824)
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 71-824
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Садові ножиці довжиною 660 мм, леза 250 мм х 3,5 мм являють собою секатор з двома ріжучими лезами, які працюють за принципом звичайних ножиць. Хвилясті леза із сталі, верхнє з PTFE покриттям (проти налипання), упор для полегшення віддачі від рукояток в процесі різу. Регульований зазор між лезами. Гайка баранчик перешкоджає мимовільному розкручуванню лез. Довгі полегшені алюмінієві рукоятки з можливістю подовження до 900 мм забезпечують природне положення тіла під час роботи і дозволяють дістатися до далеко та високо зростаючих гілок.
Ножиці призначені для стрижки живоплоту, тонких гілок. Вони дозволяють проводити зрізання пучками трави і можуть використовуватись для збору фруктів та винограду.
Це універсальний інструмент, без якого не обійтися професійному садівнику або ландшафтному дизайнеру.
| Тип | ножиці |
| Довжина | 660-900 мм |
| Для обрізання | живих гілок, трави, кущів |
| Особливість | телескопічні ручки |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 250 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
- Ціна: 1 380 ₴
