
Шланг поливальний ½", 50м, п'ятишаровий VERANO "MULTILAMINAR" (72-735)
4 900 ₴
- В наявності
- Код: 72-735
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Зносостійкий 5-шаровий шланг, подвійне армування з ниток поліестеру (діагональне та текстильне) не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, а шлангу не дозволяє перегинатись і скручуватись, тиск: ½" - робочий 15 bar, максимальний 45 bar; ¾" - робочий 10bar, максимальний 30 bar. Температурний режим -10+50 °C.
Міцний, надійний, гнучкий і стійкий до скручування шланг витримує механічні навантаження. Товсті стінки забезпечують йому довгий термін експлуатації та високу експлуатаційну міцність. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій).
| Довжина | 50 м |
| Діаметр | 1/2 " |
| Тиск на розрив | 45 bar |
| Мінімальна температура використання | -10С |
| Максимальна температура використання | +50С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Іспанія |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 5 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна температура води | 50 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга (") | ½" |
| Мінімальна температура води | 1 |
- Ціна: 4 900 ₴

