-25%

Шланг поливочный ¾", 25м, VERANO, "GERBER PLUS" (72-730)
2 990 ₴
2 242,50 ₴
- В наличии
- Код: 72-730
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Міцний 3-шаровий шланг призначений для поливу газонів, городу, саду, миття доріжок, автомобілів, велосипедів, перекачування технічних рідин, використання в будівництві. Діагональне армування з ниток поліестеру високої якості не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, шланг захищений від скручувань, що блокують струмінь води/
Тиск: ¾" - робочий 9 bar, максимальний 27 bar. Температурний режим -10+40 °C.
Товсті стінки забезпечують йому довгий термін експлуатації та високу експлуатаційну міцність. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій).
| Длина | 25 м |
| Диаметр | 3/4 " |
| Давление на разрыв | 27 bar |
| Минимальная температура использования | -10С |
| Максимальная температура использования | +50С |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Испания |
| Материал шланга | ПВХ |
| Армированный шланг | Да |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Диаметр | 20 мм |
| Количество слоев | 3 |
| Длина | 25 м |
| Максимальная температура воды | 50 град. |
| Цвет | Желтый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Вид товара | Шланг |
Информация для заказа
- Цена: 2 242,50 ₴
