
Підвісний диванчик садовий 150х115х157см, Sunday (73-991)
7 600 ₴
- В наличии
- Код: 73-991
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвісний диван - зручний спосіб проведення літнього відпочинку з друзями або родиною на дачі або в саду.
Розрахований на на трьох осіб. Металевий каркас виготовлено із сталевої трубки 38 x 1,2 мм, гарантує міцність і тривалий термін експлуатації. Матеріал навісу виготовлено із поліестеру 160 г/м2; місце для сидіння обтягнуті тканиною поліестер Оксфорд 600D.
Перевірена часом модель у надзвичайно привабливому кольорі може бути встановлена на веранді, в саду або у внутрішньому дворику будинку. У весняно - літній період підвісний диван надає гармонійного вигляду присадибній ділянці або стане прекрасним доповненням вашого відпочинку в саду.
| Тип | підвісний диванчик |
| Габарити | 170х115х157 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunday |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Состояние | Новое |
| Длина ложа | 1700 мм |
| Материал ложа | полиэстер |
| Навес | Есть |
| Тип гамака | Семейный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина ложа | 1150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 600 ₴
