
Бетонолом электрический 45Дж, Дніпpo SH-45
13 299 ₴
- В наявності
- Код: SH-45
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення та продуктивність
Відбійний молоток SH-45 — незамінний інструмент для демонтажних робіт як вдома, так і на виробництві. За допомогою нього можна розколювати і розрихляти бетон, цеглу, камінь, асфальт та інші міцні матеріали. Він забезпечує високу продуктивність руйнування, при цьому зберігає можливість працювати під кутом до основи.
Комфортна робота
Прогумовані рукоятки дозволяють надійно утримувати інструмент навіть в запиленому середовищі або вологими руками, перешкоджаючи зісковзуванню і забезпечуючи надійне та безпечне утримання. Фіксатор кнопки «Пуск» дозволяє комфортно працювати в режимі безперервної роботи, не напружуючи руку для її втримання.
Система охолодження
В інструменті передбачені системи охолодження. Корпус редуктора виконаний з алюмінію, що забезпечує охолодження ударного механізму навіть під час інтенсивних робіт, а широкі вентиляційні отвори сприяють охолодженню двигуна.
Характеристики
| Джерело живлення | Мережа |
| Тип патрону | SDS-HEX 30mm |
| Сила удару | 45 Дж |
| Кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Вага | 14,5 кг |
| Система антивібрації | є |
| Номінальна потужність | 1850 Вт |
| Напрямок роботи | стіна, підлога |
| Регулювання кута оснастки | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Продуктивність | 15 т бетону щодня |
| Блокування кнопки ввімкнення | є |
| Пилезахисна кнопка | є |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Плавний пуск | немає |
| Рівень тиску звукового випромінювання, Lpa | 84 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності, Lwa | 104 дБ(А) |
| Тип мастила | Консистентне мастило+ мастило для редуктора відбійного молотка |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 21,3 м/с2 |
| Похибка вібрації при роботі долотом, К | 1,5 м/с2 |
| Похибка акустичних вимірювань K= | 3 дБ(A) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.5 кг |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 13 299 ₴







