
Перфоратор прямой 1000Вт, 3,5Дж SDS-plus в кейсе с аксессуарами VORHUT (VR100H)
4 600 ₴
- В наличии
- Код: 34-022
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Перфоратор Vorhut VR100H призначений для виконання широкого спектру ремонтних і будівельних робіт. Він підходить для буріння отворів в бетоні, камені, цеглі. Також з його допомогою можна виконати коригуючий демонтаж мінеральних поверхонь: штукатурки, цегли, бетону, а також кахельної плитки і т.д
Інструмент має три режими роботи (буріння, свердління, довбання), завдяки чому він є універсальним. Це дозволяє однаково ефективно виконувати різні типи робіт: буріння отворів в бетоні, камені, цеглі; буріння / свердління корончата свердлами в бетоні, цеглі, плитці; коригувальний демонтаж / штробление легкого бетону, цегли, штукатурки і т.д .; свердління металу, дерева, кахлю, пластика і інших матеріалів;
Сила удару перфоратора в 3,5 Дж дозволяє робити отвори буром діаметром до 28 мм в бетоні, цеглі, камені та інших мінеральних поверхнях. Максимальний розмір корончаті свердла - 68 мм, що дозволяє робити отвір під підрозетник в цеглі, бетоні, камені, плитці і інших матеріалах за лічені хвилини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorhut |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.5 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Сверление, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 4 600 ₴
