
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 3т, INTERTOOL (GT-0022)
640 ₴
- В наявності
- Код: GT-0022
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Домкрат гідравлічний GT0022 застосовується для підняття вантажу вагою до 3 тонн.Домкрат гідравлічний, звичайно ж, найчастіше застосовують для підіймання автомобіля для монтажу коліс і для ремонту авто. Домкрат має міцну металеву конструкцію та плоску платформу, що забезпечує максимальну стійкість і надійність у роботі. Домкрат має один хромований шток, який висувається вертикально на максимальну висоту 180-340 мм.
Домкрат має невелику вагу та є мобільним переносним пристроєм для ремонту та заміни коліс легкових автомобілів. Довга ручка накачування, що йде в комплекті, зручна та функціональна. Завдяки цьому підняти вантаж вагою до 3 тонн не становитиме великих труднощів. Запірний вентиль розміщений на нижній основі домкрата. Категорично забороняється підіймати вантаж, що важить більше, ніж зазначено в характеристиках домкрата!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.75 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 640 ₴



