
Ящик для інструментів з металевими замками 13" (330*180*165мм) Interetool (BX-1113)
340 ₴
- В наявності
- Код: BX-1113
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Ящик для інструментів INTERTOOL BX-1113 практичний та зручний у використанні. Об’ємний та місткий ящик покриває ваші потреби в організації та зберіганні інструменту, деталей та іншого обладнання для риболовлі, будинку, автомобіля. Продуманий дизайн та міцні матеріали виготовлення полегшують зберігання та транспортування інструментів, необхідних для роботи.
Якісне виконання
Виготовлений ящик з якісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень. Конструкція добре справляється з навантаженнями, тримає форму та не деформується при транспортуванні важких інструментів.
Можливості
На кришці ящика розташовані органайзери, які відмінно підійдуть для зберігання біт, дрібних деталей, кріплень тощо. Також на бічній стінці ящика передбачене відділення для зберігання свердел та інших витратників до електроінструменту. Усередині ящика є полиця, яка відмінно підійде для зберігання губцевого та іншого невеликого інструменту, який часто використовується.
Надійність
Металеві замки щільно закривають ящик та захищають від випадкового відкриття кришки. У ящику передбачений отвір для використання навісного замку, що убереже від можливого злому.
Ящики для інструментів, органайзери, системи зберігання №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 340 ₴





