
Секатор з храповим механізмом Ø24мм, Forster (23006)
520 ₴
- В наличии
- Код: 23006
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор з храповим механізмом Förster 24 мм, 23006 виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, використовується для обрізання пагонів та гілок при проріджуванні дерев, кущів. Матеріал корпусу виконан з високоякісного ізносостійкого пластику, що забезпечує легкість інструменту, яка дозволяє збільшити тривалість садово городніх робіт.
Особливі властивості:
- Храповий механізм
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з високоякісного ізносостійкого пластику
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
Особливі властивості:
- Храповий механізм
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з високоякісного ізносостійкого пластику
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 0.144 кг |
| Общая длина | 170 мм |
| Максимальный диаметр реза | 24 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴


