
Магнітний будівельний рівень, 1200мм "Profit" Dnipro-M
780 ₴
- В наличии
- Код: 76352
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рівень будівельний Dnipro-M Profit 1200 мм
Професійна точність з максимальним відхиленням 0,5 мм/м, які забезпечує будівельний рівень Dnipro-M Profit, являтся запорукою успішних і правильних вимірів. Інструмент має безліч переваг.
Надійність
- компактний і міцний профіль з ребрами жорсткості і товщиною 1,3 мм;
- протиударні колби із захистом від УФ-випромінювання.
Ефективні вимірювання
- кут вимірювання 180° і 90°;
- лінійка по всій довжині рівня;
- центральна колба циліндричної форми захищає бульбашку від спотворення при перегляді під кутом.
Комфортна робота
- на торцях є прогумовані вставки, які можна дістати в разі потреби установки профілю під кутом 90° до площини;
- наявність магніту для кріплення рівня на металевих поверхнях;
- фрезерування на рівні для більш зручної роботи на забруднених поверхнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Измерительная шкала | Метрическая |
| Измерительные колбы | 2-е колбы 90° |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴




