
Магнітний будівельний рівень, 1000мм "Profit" Dnipro-M
648 ₴
- В наличии
- Код: 76351
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рівень будівельний Dnipro-M Profit 1000 мм
Будівельний рівень серії Profit від Бренда Dnipro-M забезпечує максимальну точність проведених вимірювань і більшу зручність під час його експлуатації.
Ключові особливості
- максимальне відхилення 0,5 мм/м;
- кут вимірювання 180° і 90°;
- фрезерування на рівні для зручності роботи на забруднених поверхнях;
- наявність магніту;
- лінійка по всій довжині рівня.
Надійність конструкції
- компактний і міцний профіль з ребрами жорсткості і товщиною 1,3 мм;
- колби із захистом від ударів і УФ-випромінювання.
Ергономіка і комфорт
- центральна колба має циліндричну форму, завдяки чому положення бульбашки не спотворюється при перегляді під кутом;
- прогумовані вставки на торцях інструменту можна знімати для установки профілю під кутом 90° до площини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Измерительная шкала | Метрическая |
| Измерительные колбы | 2-е колбы 90° |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 648 ₴




