
Лопата штикова 1,3м з натиском 225*290мм YAPAR (14090)
537 ₴
- В наявності
- Код: 3200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Виготовлена зі спеціального сплаву сталі завтовшки 2.00 мм, гостра лопата 3200 загартована способом термічної обробки для забезпечення міцності, довговічності та тривалого використання. Лопата в стандартній комплектації пофарбована фарбою в електростатичній печі для гарного зовнішнього вигляду. Перед фарбуванням піддається промиванню та сушінню, видаленню поверхневої іржі та мастил за допомоги хімічних речовин.
Вона використовується для весняних городніх робіт, перенесення та аерації ґрунту після збирання врожаю восени.
Загострена форма ідеальна для роботи на твердих ґрунтах. Це лопата, що найчастіше використовується на виноградниках і в садах.
- Довжина: 1,3 м
- Наявність держака: з держаком
- Різновид лопати: штикова
- Матеріал ковша: сталь
- Матеріал ручки/черенка: дерево
- Розміри та вага Вага: 1,5 кг
- Ширина ковша: 25,5 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 225 мм |
- Ціна: 537 ₴









