
Гілкоріз 720мм зріз косий Ø25mm, Technics (71-021)
760 ₴
- В наличии
- Код: 71-021
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дворучний секатор довжиною 720мм призначений для обрізання живих гілок дерев та кущiв в саду. Леза зi сталі, верхнє з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду з дерева, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи), косий зріз діаметром до 30 мм, металеві рукоятки з ергономічними гумовими накладками, упор між лезами для полегшення вiддачi вiд рукояток в процесi рiзу.
Рукоятки виготовлені зі сталі, зручно лягають в руці, а завдяки ергономічному гумовому покриттю не ковзають і ними комфортно працювати довгий час.
| Матеріал леза | сталь |
| Для обрізання | нетовстих гілок, живих гілок, пагонів, молодих гілок |
| Матеріал ручки | гума, метал |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 25 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Тип | гілкоріз |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technics |
| Страна производитель | Китай |
| Общая длина | 720 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴
