
Професійний площинний секатор Ø24мм, Forster (23001)
690 ₴
- В наличии
- Код: 23001
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний площинний секатор Ø24мм, Förster (23001) виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, використовується для обрізання пагонів та тонких гілок при проріджуванні дерев, кущів, також використовуються при збиранні винограду. Рекомендований діаметр зрізу 18 мм максимальний діаметр 24 мм. Модель має форму леза і корпусу для універсального застосування з тонкими живими та товстими сухими гілками.
Особливі властивості:
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з нейлону та скловолокна, одна з ручок з покриттям з термопластичної гуми (TPR)
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
- Діаметр різу 24 мм
- Довжина 200 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 0.227 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 24 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴


