
Степлер строительный 3в1 Dnipro-M BS-614/3М
720 ₴
- В наличии
- Код: BS-614/3М
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Будівельний степлер Dnipro-M BS-614/3М призначений для скріплення поверхонь, швидкої оббивки або ремонту меблів. Працює зі скобами 6-14 мм, шпильками і цвяхами, за рахунок чого може застосовуватися в професійній діяльності.
Особливості
- ресорний механізм удару – збільшує силу і точність забивання;
- механізм швидкої зарядки скоб;
- регулятор сили удару;
- робочий ресурс – від 50 000 ударів;
Ергономіка і комфорт
- міцний металевий корпус;
- складна прогумована ручка;
- низька віддача – рука не втомлюється в процесі роботи.
Лично я лучшим степлером еще не рабртал!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Длина скобы | 14 мм |
| Длина гвоздя | 16 мм |
| Крепежное средство | Скобы, гвозди и штифты |
| Состояние | Новое |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Комплектация | |
| Набор насадок | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка силы удара | Да |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴



