
Вила копальні 130см, металеві Hilfmann (H6309)
758 ₴
- В наличии
- Код: H6309
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис Вила садові Hilfmann металеві посилені (H6309)
При прибиранні саду навесні чи восени варто мати один із необхідних інструментів, наприклад, вила для копання землі.
Міцні вила американки з 4 зубами - ідеальний інструмент для роботи на фермі та присадибних ділянках. Металева ручка доповнена пластиковою ергономічною U-подібною ручкою, яка гарантує зручність використання інструменту. Вила повністю виготовлені з високоякісного металу та мають порошкове покриття для запобігання корозії.
Універсальні вила HILFMANN широко використовуються, вони ідеально підходять для викопування ґрунту або компосту, збирання скошеної трави, сухого листя та інших органічних залишків.
- Довжина загальна: 130 см
- Робоча частина: ширина: 20 см;
- Довжина: 30 см.
- Матеріал: метал
- Вага: 2,3 кг..
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.3 кг |
| Длина рукоятки | 1300 мм |
| Количество зубьев | 4 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Вилы копальные |
| Ширина рабочей части | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 758 ₴




