Ножиці садові FINLAND 1543 зовні нагадують звичайні ножиці, але обладнані більш гострими і великими лезами, що дозволяють зрізати хвою, листя і молоді пагони. Ріжучий пристрій обладнано лезами, які закриваються і відкриваються за допомогою ручок, як і у простих ножиць.
Характеристики ножиць спадовых Finland 1543 ЦентроИнструмент:
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина лез: 60 мм
- Максимальний діаметр різу: 22 мм
- Матеріал лез: сталь Sk5
- Матеріал рукояті: Ручки з нейлону і скловолокна з покриттям з термопластичної гуми (TPR)пластик
- Надійний фіксатор (безпека в закритому положенні
- Гарантія 3 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TM Finland |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 22 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 492 ₴


