
Лопата дренажна, двокомпонентна ручка L-1280, VERTO (15G014)
748 ₴
- В наличии
- Код: 15G014
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата дренажна, двокомпонентна ручка 15G014 VERTO – це лопата з вузьким та подовженим штиком, виготовленим із високоякісної загартованої сталі. Вона призначена для викопування траншей для укладки водогону, або електропроводки, також ям, в які легко посадити молоді дерева, чагарники, саджанці або розблокувати дренажні канави. Працюватиме, навіть, на вимогливому та твердому ґрунті.
Лопата має дерев'яну ручку відповідної конструкції та ергономічну пластикову ручку, що забезпечує надійний хват та мінімізує вислизання інструменту в руці. Загальна довжина сівалки складає 1280 мм.
Особливості продукту:
- призначений для роботи в саду та на будівництві,
- гостро кінчена голова,
- ергономічна ручка,
- додаткове посилення валу,
- широка профільована опора для ніг на голові.
Матеріал:
- дерев'яна ручка,
- штик із загартованої сталі,
- двокомпонентна ручка з високоякісного пластику та гуми.
Довжина:
1280 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина лезвия | 340 мм |
| Длина рукоятки | 1280 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 748 ₴





