
Універсальний секатор (2 режими храповий і контактний) Ø24мм з точилом і маслянкою, Forster (23004)
959 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23004
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
. Універсальний секатор Förster 24 мм з точилом і маслянкою, 23004 виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, використовується для обрізання пагонів та гілок при проріджуванні дерев, кущів. Підходить для обрізки сухих і живих гілок під будь-яким кутом. Модель має два режими роботи( храповий, контактний), це надає можливість швидко та зручно виконувати роботи в залежності від їх типу.
Гостре лезо секатора забезпечить чистий зріз, це попередить утворення "ран" у рослини, які незабаром приведуть до його загибелі. Має антикорозійні покриття леза.
Особливі властивості:
- Комплектація точилом та маслянкою
- Легкий та чистий зріз
- Два режима різу (храповий, контактний)
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з нейлону та скловолокна, одна з ручок з покриттям з термопластичної гуми (TPR)
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
Даний секатор з гордістю можна назвати професійним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 0.24 кг |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 24 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 959 ₴



