
Палатка 3-х местная ((190х165х110)+90 см), TOURIST Sunday (73-035)
2 140 ₴
- В наличии
- Код: 73-035
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристичний намет - це тимчасове житло з щільної тканини, швидкомонтованих металевих конструкцій, яке захищає від несприятливих погодних умов і забезпечує туриста спальним місцем. Тримісний намет розміром (190х165х110)+90 см з матеріалу поліестер 190Т. Підлоговий водонепроникний поліестер щільністю 100 г/м2. Фібергласові прути діаметром 8 мм. Каркас намету утворюють секційні дуги, виконані з міцного скловолокна. Витримує опади до 600 мм. Має антимоскітну сітку на вході та виносний тент, що створює окремий вихід.
Має вентиляційне вікно зверху, що закривається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunday |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка, Тамбур |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 600 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 600 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 165 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 8 мм |
| Дуги | Фиберглас |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 2 140 ₴

