
Палатка 2-х местная (190х140х105 см) TRAMP Sunday (73-030)
1 960 ₴
- В наличии
- Код: 73-030
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристичний намет - це тимчасове житло з щільної тканини, швидкомонтованих металевих конструкцій, яке захищає від несприятливих погодних умов і забезпечує туриста спальним місцем.
Двомісний намет розміром 190х140х105 см з матеріалу поліестер 190Т. Підлоговий водонепроникний поліестер щільністю 105 г/м2. Фібергласові прути діаметром 8 мм і сталеві прути діаметром 16 мм. Каркас намету утворюють секційні дуги, виконані з міцного скловолокна, внесений піддашок кріпиться сталевими прутами. Витримує опади до 800 мм. Вхід в намет можна використовувати з антимоскітною сіткою або в закритому вигляді (за допомогою блискавок).
Має вентиляційне вікно зверху, що закривається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunday |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Особенности палатки/тента | Навес, Вентиляционные окна, Водоотталкивающая пропитка, Антимоскитная сетка |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 800 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 800 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 105 см |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Туризм |
Информация для заказа
- Цена: 1 960 ₴
