
Палатка 2-местная (180х115х100 см), REST Sunday (73-020)
1 140 ₴
- В наличии
- Код: 73-020
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристичний намет - це тимчасове житло з щільної тканини, швидкомонтованих металевих конструкцій, яке захищає від несприятливих погодних умов і забезпечує туриста спальним місцем.
Двомісний намет Rest розміром 180 х 115 х 100 см з матеріалу поліестер 170Т. Підлоговий водонепроникний поліестер щільністю 100 г/м2. Фібергласові прути діаметром 7 мм. Каркас намету утворюють секційні дуги, виконані з міцного скловолокна. Використовується для літнього без дощового відпочинку.
Витримує опади до 300 мм. Вхід в намет можна використовувати з москітною сіткою або в закритому вигляді (за допомогою блискавки). Має вентиляційне вікно зверху, яке закривається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunday |
| Страна производитель | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Окна вентиляции | 1 |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 300 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 300 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 115 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 7 мм |
| Дуги | Фиберглас |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Туризм |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴
