
Таймер двогодинний для подачі води, 3/4" VERANO (72-270)
500 ₴
- В наличии
- Код: 72-270
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Механічний таймер для подачі води з внутрішнім різьбленням на вході 3/4" призначений для організації автоматичного поливу участка.
Таймер дозволяє встановлювати тривалість поливу від 15 до 120 хв з кроком в 15 хв, автоматично регулювати час подачі та припинення подачі води. Він застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови складних систем поливу з використанням садових шлангів та розпилювачів. Для роботи таймера не потрібні батареї .
Корпус виготовлений з якісного пластика. Простий в експлуатації таймер дозволяє істотно економити воду.
| Тип | таймер |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Для шлангів діаметром | 3/4" |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр подключаемого шланга | 3/4" |
| Материал | Пластик |
| Регулировка струи | Да |
| Тип подключения шланга | Коннекторный |
| Устойчивость к ультрафиолету | Да |
| Фиксация расхода воды | Да |
| Цвет | Желтый |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴
